Strona główna Bez kategorii Sparta w końcu trenuje na poznańskim Golęcinie

Sparta w końcu trenuje na poznańskim Golęcinie

0

Długo musieli czekać Spartanie z wyjazdem na tegoroczny „domowy” obiekt. Żadne z zaplanowanych treningów oraz sparingów z drużynami pierwszoligowymi nie doszły do skutku z powodu niesprzyjających warunków pogodowych. 

Sytuacja zmieniła się dziś, bo w końcu ciepła wiosenna aura sprzyja jeździe i treningom. Udało się doprowadzić do stanu używalności tor na poznańskim Golęcinie i dziś pierwsze kółka drużyna Betardu Sparty Wrocław kręciła od godziny 14 do 18. Wstęp na trening dla kibiców był bezpłatny, a ujrzeć w akcji można było Taia Woffindena, Macieja Janowskiego, Tomasza Jędrzejaka, Vaclava Milika, Nicka Morrisa, Damiana Dróżdża oraz Maksyma Drabika. Pojeździli dziś również Przemysław Liszka – wychowanek wrocławskiej drużyny oraz związany z klubem kontraktem warszawskim Mateusz Szczepaniak.

Kolejny trening zaplanowano na niedzielę i ma trwać od godziny 10 do 15. Również w poniedziałek jest szansa na wyjazd na tor – godziny jednak nie ustalono. Oczywiście wstęp dla kibiców jest bezpłatny. Oby aura sprzyjała zawodnikom wszystkim drużyn, bowiem sezon rusza już za tydzień!

Sztab szkoleniowy Betard Sparty Wrocław planuje jeszcze przed startem rozgrywek odjechać sparing, jednak szczegółów na ten moment nie ma.

Komentarze