Spokojna wygrana Lecha w sparingu!

Aktualizacja: 3 lut 2022, 13:24
28 cze 2015, 16:57

Lech Poznań pokonał 2:0 (2:0) trzecią drużynę litewskiej ekstraklasy Atlantas Kłajpeda. Bramki strzelali w 14 minucie David Holman i w 29 minucie Marcin Kamiński.

Od początku meczu to drużyna z Poznania narzuciła swój styl gry i kontrolowała spotkanie. Wynik mógłby być nieco wyższy jednak piłkarze Lecha nieznacznie myli się w klarownych sytuacjach. Mecz trwał tylko 80 minut z uwagi na to, że Atlantas Kłajpeda już dziś zakończył zgrupowanie w Gniewinie i wyjeżdża z Polski.

Lech Poznań: 33. Maciej Gostomski (41, 27. Krzysztof Kotorowski) – 21. Kebba Ceesay, 15. Dariusz Dudka, 35. Marcin Kamiński, 3. Barry Douglas (41, 40. Jan Bednarek) – 28. Dariusz Formella, 55. Abdul Aziz Tetteh (41, 26. Maciej Wilusz), 6. Łukasz Trałka (53, 16. Jakub Serafin), 20. Dávid Holman, 8. Szymon Pawłowski (53, 17. Szymon Drewniak) – 18. Denis Thomalla.

Atlantas Kłajpeda: 1. Mindaugas Malinauskas (41, 31. Marius Adamonis) – 22. Simonas Urbys (41, 28. Justas Raziūnas), 41. Kazimieras Gnedojus, 25. Aleksiej Epifanow (41, 35. Edgaras Žarskis), 23. Rolandas Baravykas (41, 95. Julius Kasparavičius) – 32. Robertas Vėževičius (41, 17. Markas Beneta), 6. Andrius Bartkus (41, 77. Gerardas Žukauskas), 20. Dovydas Norvilas (41, 13. Donatas Navikas), 19. Dovydas Virkšas (41, 21. Lukas Baranauskas), 7. Maksim Maksimow – 11. Andriej Paniukow.

sędziował: Tomasz Tobiański (Gdańsk).