Strona główna Piłka nożna Lotto Ekstraklasa Sponsor na dłużej z Lechią

Sponsor na dłużej z Lechią

0
Foto: lechia.pl

Zakłady bukmacherskie Totolotek przedłużyły trwającą od 2014 roku współpracę z gdańskim klubem. Na piątkowej prezentacji drużyny Lechii zakomunikowano, że Biało-Zieloni będą mogli liczyć na jeszcze większe wsparcie ze strony bukmachera przez kolejne dwa sezony.

Totolotek, to jeden ze strategicznych partnerów Lechii Gdańsk. W trakcie dwuletniej współpracy z klubem marka wykazuje dużą aktywność także w zakresie dodatkowego sponsoringu pojedynczych meczów, konkursów dla kibiców w social mediach, czy obecności punktu Totolotka na Stadionie Energa Gdańsk. Nowe miejsce Totolotka na Stadionie to T29 Sports Pub. Marka bukmachera będzie jeszcze bardziej widoczna na stadionie podczas meczów Ekstraklasy oraz zostanie partnerem klubowej telewizji internetowej.
– Przez dwa lata współpracy Lechia Gdańsk dała się poznać jako profesjonalny partner, który przykłada dużą wagę do spełniania oczekiwań firm inwestujących w polską piłkę. Zwiększamy nasze zaangażowanie w klub mając nadzieję, że pomoże to w odniesieniu oczekiwanego przez cały Gdańsk sukcesu sportowego. W naszej ocenie zespół Lechii ma wszystko, żeby włączyć się do walki o Mistrzostwo Polski. My jako legalny w Polsce bukmacher chcemy naturalnie w tym potencjalnym sukcesie uczestniczyć – mówi Adam Lamentowicz, prezes zarządu Totolotek S.A.

Komentarze