Swansea wygrywa, Fabiański z żółtą kartką!

24 sty 2016, 16:14

Łukasz Fabiański rozegrał bardzo dobre spotkanie przeciwko Evertonowi, a jego Swansea pokonało rywali na wyjeździe 2:1!

Spotkanie bardzo dobrze rozpoczęli goście ponieważ Sigurdsson pokonał z rzutu karnego bramkarza rywali już w 17 minucie! Niestety dla drużyny Łukasza w 26 minucie meczu, Cork pokonał naszego bramkarza i zaliczył tym samym swojego pierwszego gola samobójczego.

Jeszcze przed przerwą Ayew precyzyjnym strzałem zdobył dla Swansea drugiego gola i taki wynik utrzymał się już do końca spotkania.

Łukasz Fabiański zaliczył bardzo dobry występ, a w 54 minucie został ukarany żółtą kartką za grę na czas. Po tym spotkaniu Swansea zajmuje 15, a Everton 12 miejsce. W tabeli obie drużyną dzielą cztery oczka.