Świetna inauguracja sezonu Lewego! Hat-trick Polaka! [WIDEO]

26 sie 2016, 22:40

Bayern Monachium z Robertem Lewandowskim w składzie pewnie pokonał Werder Brema…..

Na inaugurację sezonu w Bundeslidze Bayern Monachium podjął na własnym stadionie Werder Brema. Zdecydowanym faworytem starcia byli oczywiście gospodarze, którzy już od samego początku spotkania narzucili swoje tempo gry.

Na efekty nie trzeba było długo czekać. Już w 8. minucie Xabi Alonso fantastycznym strzałem zza pola karnego otworzył wynik spotkania dając prowadzenie Bawarczykom.

W 13. minucie było juz 2:0. Frank Ribery świetnie dostrzegł wychodzącego na czystą pozycję Roberta Lewandowskiego i obsłużył go genialnym podaniem. Polski snajper w sytuacji sam na sam z goalkeeperem gości się nie pomylił i bez trudu wpakował piłkę do siatki. W pierwszej połowie więcej goli nie padło i podopieczni Carlo Ancelottiego schodzili do szatni z dwubramkową przewagą.

Drugą część gry również świetnie rozpoczęli mistrzowie Niemiec. Już w pierwszej akcji Robert Lewandowski zdobył kolejną bramkę i było już 3:0.

Kolejne minuty spotkania były nieco spokojniejsze. Dopiero w 66. minucie Lahm podwyższył prowadzenie. Siedem minut później na listę strzelców wpisał się Ribery i było już 5:0.

Wynik spotkania w 77. minucie ustalił Robert Lewandowski. Polak skompletował hat-traicka pokonując bramkarza Werderu z rzutu karnego.