[WIDEO] Dwa gole Piątka nie pomogły słabej Genoi!

Aktualizacja: 29 maj 2023, 12:17
2 wrz 2018, 22:49

Sassuolo pokonało w ofensywnym spotkaniu Genoa CFC 5:3. Po raz kolejny świetny występ w ekipie znad Morza Śródziemnomorskiego zaliczył Krzysztof Piątek.

Wynik meczu w 27. minucie otworzył będący ostatnio w świetnej formie Piątek. Jednak to był początek wszystkiego, co najgorsze w tym meczu dla gości. Sassuolo odpowiedziało na tę bramkę aż 5 razy! Gole strzelali Boateng (w 34. minucie), Lirola (38), Babacar (41) i samobójcza Spolli (45).

W drugiej połowie gospodarze nie zaprzestali w strzelaniu. Efektem był gol w 62. minucie. Na te bramki odpowiedział najpierw Pandev a strzelanie skończył ten, który je rozpoczął w tym pojedynku, czyli Piątek.

Krzysztof Piątek z trzema bramkami na koncie jest obecnie najskuteczniejszym strzelcem Serie A.