Strona główna Felietony Syn marnotrawny wróci do Wisły? Sprawa jest rozwojowa!

Syn marnotrawny wróci do Wisły? Sprawa jest rozwojowa!

0

Sensacyjne pogłoski docierają do nas z krakowskich ulic. Zdaniem osób związanych z Wisłą istnieje temat powrotu do Krakowa Krzysztofa Mączyńskiego.

Jeszcze niedawno Krzysztof Mączyński był jednym z ulubieńców kibiców Białej Gwiazdy. Wszystko zmieniło się jednak, gdy reprezentant Polski zdecydował się zamienić Wisłę na jej odwiecznego rywala – Legię. Sprawie dodatkowego pieprzu dodawał fakt, że kilka tygodni wcześniej Mączyński zarzekał się w popularnym programie telewizyjnym, że w Legii na pewno nie zagra. Toteż późniejszy transfer wzbudził wielkie oburzenie wśród krakowskich kibiców, którzy swojego byłego zawodnika podczas meczu Wisła – Legia powitali, tak:

Teraz nie tylko na ulicach stolicy Małopolski, ale również na portalach społecznościowych nieśmiało mówi się o tym, że 31-letni piłkarz ponownie może nosić Białą Gwiazdę na piersi. Mączyński miałby wrócić z Legii za darmo i zastąpić Vullneta Bashę, który niewykluczone, że zimą odejdzie do lepszego klubu. Ponoć sprawa jest rozwojowa, ponoć dyrektor Arkadiusz Głowacki widziałby go w zespole, ponoć nawet i trener Maciej Stolarczyk nie miałby nic przeciwko. Ale jak odebraliby go kibice? Czy dla dobra drużyny maskowaliby się ze swoimi animozjami? Ciężkie jest to sobie do wyobrażenia.

Komentarze