Szalony mecz Tereka. Rybus bohaterem!

28 sie 2015, 18:10

Terek Grozny zremisował na wyjeździe z Uralem Swierdłowskaja 3:3 w meczu 7. kolejki rosyjskiej ekstraklasy. Bramkę i asystę dla gości zanotował reprezentant Polski, Maciej Rybus!

Spotkanie zdecydowanie lepiej rozpoczęli gospodarze, którzy już  po 16 minutach prowadzili 2:0, a bramki zdobyli Manauczarjan i Fontanello. Na odpowiedź nie musieliśmy długo czekać. Już 6 minut później kontaktową bramkę zdobył własnie Rybus, a w 39. minucie reprezentant Polski asystował przy bramce na 2:2, której strzelcem był były piłkarz Lechii Gdańsk i Lecha Poznań, Zaur Sadajew.

W drugiej połowie Aissati wyprowadził Terek na prowadzenie, ale Ural na dwie minuty przed końcem za sprawą Jerochina doprowadził do remisu!

Niestety poza kadrą meczową znalazł się obrońca reprezentacji Polski- Marcin Komorowski.

Urał Swierdłowskaja obłast 3-3 Tieriek Grozny
Edgar Manuczarjan 8, Pablo Fontanello 16, Aleksandr Jerochin 88 – Maciej Rybus 22, Zaur Sadajew 39, Ismaïl Aissati 66

żółte kartki: Rizwan Ucyjew, Ablaye Mbengue (Tieriek).

sędziował: Witalij Mieszkow (Dmitrow).