Szalony Mourinho! Najpierw oddał medal kibicowi, a później czekał na sędziego: “To pieprzona hańba!”

1 cze 2023, 10:29

Podczas finału Ligi Europy sędzia Anthony Taylor podjął kilka kontrowersyjnych decyzji, które nie spodobały się Jose Mourinho. Portugalski szkoleniowiec już po meczu postanowił zejść na parking, aby przekazać mu swoją opinię na temat jakości jego pracy.  Wcześniej, będąc jeszcze na murawie, wyrzucił medal za 2. miejsce w trybuny. UEFA czeka teraz na raport Anglika, który może przyczynić się do ukarania utytułowanego szkoleniowca.

Liga Typerów Polski-Sport.pl

Mourinho kontra Anthony Taylor

W czwartkowy poranek trudno znaleźć medialną jednomyślność w kontekście oceny Anthony’ego Taylora, angielskiego sędziego pracującego na co dzień w Premier League. Najwięcej kontrowersji wzbudza sytuacja z 81. minuty, gdy cały Rzym domagał się rzutu karnego za zagranie piłki ręką piłkarza Sevilli. Gdy Matić zagrywał piłkę w pole karne, ta faktycznie odbiła się od ręki Fernando, ale arbiter w ogóle nie reagował, uznając najprawdopodobniej, że ręką była ułożona w sposób naturalny. Liczne powtórki pokazują, że Brazylijczyk wykonał jednak delikatny ruch w kierunku piłki.

Jose Mourinho kilka razy miał problem z utrzymaniem nerwów na wodzy, ale przez długi czas udawało mu się uniknąć kary indywidualnej. Finalnie na zakończenie spotkania zobaczył żółtą kartkę. Taylor w całym spotkaniu rozdał 12 żółtych kartek piłkarzom, ukarał również 3 członków sztabu AS Romy. Portugalski szkoleniowiec kilka chwil po ostatnim gwizdku nie zamierzał czekać na oficjalną ceremonię wręczania medali i postanowił przedwcześnie odebrać medal po czym opuszczając boisko, przekazał medal młodemu kibicowi Rzymian.

Gdy emocje po spotkaniu już opadały, a wszyscy powoli opuszczali Puskas Arenę, Mourinho najwyraźniej chciał się skonfrontować jeszcze raz z sędzią spotkania. Portugalczyk stał przy busie, w którym siedzieli sędziowie i wygłosił kilka ostrych słów – To jest pierdo**** hańba! […] Wstyd, ku**a.

Liga Typerów Polski-Sport.pl

Liga Europy znaczy Sevilla. Siódmy triumf Andaluzyjczyków w rozgrywkach

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Artykuły

Artykuły ze strony www.johnnybet.com

SOCIAL MEDIA