Szczęśliwy remis Legii w niecodziennym sparingu

Aktualizacja: 3 lut 2022, 11:19
30 cze 2018, 21:50

Legia Warszawa w swoim trzecim meczu sparingowym przed rozpoczęciem sezonu LOTTO Ekstraklasy szczęśliwie zremisowała 3:3 z Górnikiem Łęczna. Mecz miał niecodzienną formułę i został rozegrany w czterech kwartach po 30 minut każda.

Początek należał do mistrzów Polski którzy objęli prowadzenie w 16. minucie za sprawą Michała Kucharczyka, który popisał się pięknym strzałem “nożycami”. Na 2:0 w 34. minucie podwyższył wracający z młodzieżowej drużyny Juventusu Sandro Kulenović, który imponuje podczas okresu przygotowawczego.

Następnie do głosu doszli piłkarze Górnika. Najpierw kontaktową bramkę w 39. minucie zdobył testowany Tomasz Tymosiak.  Następnie w 57. minucie do wyrównania doprowadził Krystian Wójcik, a w 104. minucie sensacyjne prowadzenie łęcznianom dał drugi z testowanych zawodników. Remis stołecznej ekipie uratował w samej końcówce Adam Hlousek, który wykorzystał dośrodkowanie z rzutu rożnego.

Legia Warszawa 3-3 Górnik Łęczna
Michał Kucharczyk 16, Sandro Kulenović 34, Adam Hloušek 120 – zawodnik testowany 39, Krystian Wójcik 57, zawodnik testowany 104