Strona główna Piłka nożna Lotto Ekstraklasa Szpital przy Łazienkowskiej…

Szpital przy Łazienkowskiej…

0

Przegrana z odwiecznym rywalem w Superpucharze Polski nie jest jedynym zmartwieniem Legii. Michał Kucharczyk, Michał Masłowski i Michaił Aleksandrow nie ćwiczyli razem z drużyną podczas dzisiejszego treningu, gdyż cała trójka narzeka na urazy. 

Legioniści rozpoczęli sezon 2016/17 od wyraźnego falstartu. Drużyna mistrza Polski pod wodzą nowego trenera Bensika Hasiego uległa wyraźnie 1:4 Lechowi Poznań w meczu o Superpuchar Polski. Na listę strzelców po stronie gości wpisali się  Maciej Makuszewski, Lasse Nielsen oraz dwukrotnie Dariusz Formella. Honorowe trafienie dla Legii zanotował Brazylijczyk Guilherme.

Słaba postawa drużyny w okresie przygotowawczym oraz kiepski mecz z Lechem to nie jedyny problemy warszawskiej Legii. Wczorajsze spotkanie zakończyło się urazami trzech Legionistów i na razie nie jest wiadome jak poważne są to urazy. Na kontuzję kolana narzeka Michał Masłowski, który wyraźnie odczuł brzydkie wejście Łukasza Trałki. Z kolei Michaił Aleksandrow pechowo zderzył się z telewizyjną kamerą i niezbędna była pomoc służb medycznych. Do grona kontuzjowanych dołączył również Michał Kucharczyk, który narzeka na uraz kostki.

Cała trójka Legionistów opuściła dzisiejszy zamknięty trening drużyny i nie wiadomo jak długo potrwa ich absencja. Możliwe, że zawodników może zabraknąć we wtorkowym starciu eliminacji Ligi Mistrzów przeciwko Zrinjskiemu w Mostarze.

Komentarze