Reklama

Sztuczna inteligencja wyróżniła Polaków. Dwóch w najlepszej „11” MŚ

Dobre wyniki reprezentacji Polski zostały doceniony przez wiele zagranicznych redakcji. Jednak nie tylko. Biało-Czerwonych wyróżnił docenili również statystycy oraz sztuczna inteligencja. W najlepszej „jedenastce” po drugiej kolejce mundialu znaleźli się Robert Lewandowski i Wojciech Szczęsny.

Lewandowski i Szczęsny wyróżnieni przez „Comparisonator”

Wygrany mecz Polaków z Arabii Saudyjską (2:0) tchnął nadzieję w kibiców, którzy z niecierpliwością wyczekują środowego starcia Biało-Czerwonych z Argentyną. Ostatnie występy naszych piłkarzy zostały docenione jednak nie tylko przez rodzimych fanów czy dziennikarzy, ale również przez liczne portale zagraniczne.

Dzięki dobrym występom dziennik „Marca” umieścił Roberta Lewandowskiego i Wojciecha Szczęsnego w jedenastce kolejki drugiej serii strać Mistrzostw Świata w Katarze. Podobnie zadecydowali statystycy z „WhoScored.com”, którzy również wyróżnili tych dwóch zawodników.

Dobre występy Lewandowskiego i Szczęsnego dostrzegła również sztuczna inteligencja. Algorytm stosowany przez platformę „Comparisonator” umieścił naszych piłkarzy w najlepszej jedenastce po drugiej kolejce Mistrzostwa Świata w Katarze. Obok Polaków znaleźli się tam tacy piłkarze jak m.in. Kylian Mbappe, Leo Messi, Bruno Fernandes czy Jordi Alba.

11 - platforma Comparisonator
Fot. Platforma „Comparisonator”

Najlepsza „11” po drugiej kolejce wg.  platformy „Comparisonator”

Wojciech Szczęsny – Ramin Rezaeian, Harry Maguire, Jean-Charles Casteletto, Jordi Alba – Bruno Fernandes, Antoine Griezmann – Mohammed Kudus, Lionel Messi, Kylian Mbappe – Robert Lewandowski

Szczęsny i Lewandowski wyróżnieni. Znaleźli się w doborowym towarzystwie

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Najnowsze

Udostępnij

Reklama

SOCIAL MEDIA

Reklama