Szukała poza Ligą Europy

23 lut 2017, 18:48

Drużyna Łukasza Szukały, Osmanlispor w ramach 1/16 Ligi Europy podejmował Olimpiakos. Po bezbramkowym remisie w Pireusie to drużyna ze stolicy Turcji była w lepszej sytuacji aby zapewnić sobie awans do kolejnej fazy rozgrywek.

W pierwszej części spotkania delikatną przewagę miał zespół Szukały, goście z Pireusu próbowali zaskoczyć rywali szybkimi kontratakami. Jednak żadna z drużyn w pierwszych trzech kwadransach nie potrafiła zdobyć bramki i po 135 minutach dwumeczu nadal mięliśmy wynik 0:0.

Druga połowa spotkania należała jednak już do gości, mało kto spodziewał się, że Olimpiakos będzie w stanie aż tak bardzo zdeklasować drużynę Osmanlisporu. Już dwie minuty po wznowieniu gry goście zdobyli pierwszą bramkę w tym dwumeczu. Jednak był to dopiero początek popisu strzeleckiego Greków. Bramkę na 2:0 zdobyli w 70 minucie gry, a wynik na 3:0 ustalili w 86.

Do przerwy nic nie wskazywało na tak łatwe zwycięstwo drużyny Olimpiakosu. Ekipa Łukasza Szukały w słabym stylu żegna się z europejskimi pucharami. Polak całe dzisiejsze spotkanie oglądał z ławki rezerwowych.