Strona główna Piłka nożna Szykuje się wielki powrót do Jagiellonii Białystok!

Szykuje się wielki powrót do Jagiellonii Białystok!

0
Foto: jagiellonia.pl

Zdaniem Piotra Wołosika, dziennikarza Przeglądu Sportowego do Jagiellonii Białystok niebawem powrócić może Maciej Makuszewski. 30-letni skrzydłowy nie może liczyć na regularną grę w Lechu Poznań.

Makuszewski w klubie z Podlasia występował od lipca 2010 roku do września 2012 roku, rozgrywając w barwach Jagiellonii 48 spotkań (9 bramek, 5 asyst). Swoją dobrą postawą zapracował wówczas na transfer do rosyjskiego Tereka Groznego.

Po przygodzie w Premier Lidze, powrócił do Ekstraklasy. W Lechii Gdańsk rozegrał 75 spotkań (13 bramek i 17 asyst), a następnie w lipcu 2016 roku trafił do Lecha Poznań, w którym w 110 meczach zanotował 9 bramek oraz 26 asyst. W międzyczasie zaliczył też epizod w portugalskiej Vitorii Setubal, rozgrywając w niej 14 meczów (jedna asysta).

W tym sezonie Makuszewski nie może jednak liczyć na regularną grę w zespole prowadzonym przez Dariusza Żurawia. W PKO Ekstraklasie rozegrał do tej pory zaledwie 5 spotkań (134 minuty), w których nie zaliczył żadnej bramki i asysty. Powrót do Białegostoku byłby zatem dla niego szansą na bardziej regularną grę.

Komentarze