Strona główna Piłka nożna Tak najprawdopodobniej zagramy przeciwko Słowenii

Tak najprawdopodobniej zagramy przeciwko Słowenii

0

W piątek nasza reprezentacja zmierzy się w ramach eliminacji do Mistrzostw Europy 2020 na wyjeździe ze Słowenią. Podajemy przypuszczalny skład kadry prowadzonej przez Jerzego Brzęczka.

Od początku zgrupowania pod znakiem zapytania stał występ Kamila Glika, lider naszej defensywy nabawił się urazu w ligowym starciu i finalnie gracza Monaco zabraknie w jutrzejszym spotkaniu. Miejsce Kamila zajmie jego niedawny partner Michał Pazdan, który po przenosinach do Turcji zbiera dobre recenzje.

Selekcjoner poza wspomnianym byłym graczem Legii nie zdecydował się na więcej korekt w składzie. Jerzy Brzęczek postawił na sprawdzonych zawodników, którzy nie zawiedli go w dotychczasowych spotkaniach.

Od paru dni dyskutowało się czy w piątkowym spotkaniu nie zagramy jednym napastnikiem, wobec słabszej formy Krzysztofa Piątka i grą na wyjeździe. Nasz selekcjoner ma jednak zdecydować się na grę dwoma napastnikami

Prawdopodobna jedenastka, która wyjdzie na jutrzejszy mecz w Lublanie:

Łukasz Fabiański – Tomasz Kędziora, Michał Pazdan, Jan Bednarek, Bartosz Bereszyński – Piotr Zieliński, Grzegorz Krychowiak, Mateusz Klich, Kamil Grosicki – Krzysztof Piątek, Robert Lewandowski.

Początek piątkowego meczu od godziny 20:45. http://credit-n.ru/zaymi-online-blog-single.html

Komentarze