Strona główna Piłka nożna Takim składem najprawdopodbniej zagramy z Portugalią!

Takim składem najprawdopodbniej zagramy z Portugalią!

0
Foto: univision.com

Już jutro o 20:45 w Chorzowie piłkarska reprezentacja Polski podejmie aktualnego mistrza Europy – Portugalię w meczu drugiej kolejki Ligi Narodów! Jakim składem wyjdą na to spotkanie “biało-czerwoni”?!

Według naszych informacji w bramce ponownie zobaczymy Łukasza Fabiańskiego, który bronił także w pierwszym meczu przeciwko Włochom.

W obronie na pewno zagramy czwórką obrońców co na konferencji prasowej podkreślił selekcjoner naszej reprezentacji Jerzy Brzęczek – Pewne jest, że w czwartkowym meczu z Portugalią zagramy czwórką obrońców. Resztę wszyscy zobaczą podczas spotkania – powiedział trener. Na prawej stronie niepodważalnie wystąpi Bartosz Bereszyński, lewa strona należeć będzie najprawdopodobniej do Artura Jędrzejczyka, który powraca do reprezentacji. W środku zobaczymy zapewne Kamila Glika i Jana Bednarka, który również coraz lepiej radzi sobie w Southampton.

Do pierwszego składu ma również szansę powrócić Kamil Grosicki, któremu na drugiej stronie będzie pomagał Jakub Błaszczykowski. W środku pola wystąpią z kolei Grzegorz Krychowiak, który będzie zabezpieczał tyły oraz Piotr Zieliński dbający o kreację akcji ofensywnych.

Zabójczy duet napastników stworzą Robert Lewandowski i będący w niesamowitej formie Krzysztof Piątek.

Początek spotkania już w czwartek o godzinie 20:45.

Komentarze