TCN: Udany rewanż Niemców na Polakach

Aktualizacja: 14 lis 2016, 22:00
14 lis 2016, 19:45

Drugą porażkę poniosła nasza reprezentacja Polski U-20 w ramach rozgrywek Turnieju Czterech Narodów. Tym razem za silni okazali się rówieśnicy z Niemiec, którzy wygrali 4:0.

Nasi zachodni sąsiedzi tym meczem zrewanżowali się za wrześniową porażkę, kiedy to po stronie strat mieli aż 3 gole, bez żadnej zdobyczy. Polacy dzisiaj nieźle weszli w mecz, jednak pod koniec pierwszej połowy dwukrotnie naszą defensywę skarcił Philipp Ochs. P

o przerwie swoje trafienia dorzucili Mittelstadt i Reese. To druga porażka naszej kadry. W październiku ulegliśmy 0:3 rówieśnikom z Włoch. Dotychczas nasi zawodnicy dwukrotnie wygrywali swe potyczki (3:0 z Niemcami, 2:0 ze Szwajcarią), raz remisowali (2:2 ze Szwajcarią) i dwukrotnie musieli uznać wyższość rywali (porażka z Włochami i teraz z Niemcami). Kolejne spotkanie czeka ich w marcu z ekipą Włoch.