Termalica wysoko przegrywa z bezrobotnymi Hiszpanami w sparingu

Aktualizacja: 3 lut 2022, 12:58
23 sty 2016, 19:05

Termalica Bruk-Bet Nieciecza podczas swojego zgrupowania w Hiszpanii przegrała mecz sparingowy z Reprezentacją AFE 1:4 (1:1).

Przeciwnicy Niecieczan to drużyna złożona z bezrobotnych hiszpańskich piłkarzy, których przygotowania są opłacane przez federację hiszpańską.

Pierwszą bramkę w meczu zdobyli Hiszpanie, a dokładnie Álvaro Zazo w 16. minucie spotkania. Po 9 minutach do wyrównania doprowadził Wołodymyr Kowal.

Po przerwie bramki strzelali tylko bezrobotni piłkarze z Hiszpanii. W 58. minucie gola z karnego zdobył Addison. A w 83. minucie strzelił swoją drugą bramkę. Na 1:4 wynik w ostatniej akcji meczu ustalił Joaquín García.

Reprezentacja AFE 4-1 Termalica Bruk-Bet Nieciecza
Álvaro Zazo 16, Addison 58 (k), 83, Joaquín García 90 – Wołodymyr Kowal 25

Reprezentacja AFE: (I połowa) 13. Jorge Palatsí – 6. Nagore, 4. Súper, 21. Víctor Gomis, 24. Daniel Cifuentes – 17. Jairo Caballero, 28. Álvaro Zazo, 8. José Pedrosa Galán, 7. Luismi, 20. Ferrán Tacón – 18. Jorge Juliá. (II połowa) 13. Jorge Palatsí – 2. Samuel Piette, 5. Uxío Marcos, 22. David Álvarez, 14. David Garrido – 15. Joaquín García, 10. Josete Abarca, 16. Borja Prieto, 24. Daniel Cifuentes, 23. Rida Arkine – 11. Addison.

Termalica Bruk-Bet Nieciecza: (I połowa) Krzysztof Pilarz – 5. Sebastian Ziajka, 4. Michał Markowski, Artem Putiwcew, 27. Dariusz Jarecki – 9. Bartłomiej Smuczyński, 25. Mateusz Kupczak, 6. Bartłomiej Babiarz, Patrik Mišák, 20. Jakub Biskup – 88. Wołodymyr Kowal. (II połowa) Andrzej Witan – 4. Michał Markowski, 18. Pavol Staňo, Artem Putiwcew, 5. Sebastian Ziajka – 10. Dawid Plizga, 6. Bartłomiej Babiarz, Patrik Mišák, 7. Tomasz Foszmańczyk, 99. Martin Juhar – 21. Emil Drozdowicz.

źródło:własne/90minut.pl