Strona główna Piłka nożna The Championship: Bielik piłkarzem meczu według ekspertów!

The Championship: Bielik piłkarzem meczu według ekspertów!

0
theguardian.com

Reprezentant Polski oraz występujący w angielskim Derby County – Krystian Bielik został wybrany piłkarzem zremisowanego z Cardiff City (1-1) meczu w ramach The Championship, a to za sprawą oceny dziennikarzy.

21-latek oprócz dobrego okresu w reprezentacji Polski, w której najpierw zadebiutował, by następnie zagrać w pierwszym składzie i wyróżnić się na tle kolegów, potrafił także zaprezentować swoje umiejętności na treningach jak i poprzednich meczach swojego klubu. To sprawiło, że na pojedynek siódmej kolejki The Championship wyszedł on w pierwszym składzie.

Polski zawodnik mimo zaledwie remisu 1-1 z Cardiff City może być zadowolony ze swojej dyspozycji na murawie, co docenili także angielscy eksperci. Sky Sports przyznało Bielikowi nagrodę dla zawodnika meczu, dodając, że to głównie dzięki jego grze Derby zdołało zremisować to spotkanie, co potwierdzili chwaląc go kibice jego zespołu.

Następna okazja do zdobycia punktów przy dobrej grze Krystiana Bielika w następnej kolejce The Championship, gdzie Derby zagrają na wyjeździe z Leeds United F.C.

Komentarze