Tomas Pekhart odszedł z Legii Warszawa. Zostanie w Polsce?

Legia Warszawa oficjalnie poinformowała, że Tomas Pekhart odszedł z klubu. Dziś wygasł kontrakt zawodnika ze stołeczną drużyną. Czeski napastnik spędził przy Łazienkowskiej ostatnie dwa i pół roku. 

polski-sport.pl wspiera ligę typerów johnnybet

Gwiazdor Legii może zostać w PKO PB Ekstraklasie

Tomas Pekhart zameldował się w Warszawie 10 lutego 2020 roku. Wtedy też przeszedł do polskiego klubu na zasadzie wolnego transferu. Wcześniej zawodnik występował w hiszpańskim UD Las Palmas. W swoim bogatym CV ma także takie kluby jak m.in.: AEK Ateny, H. Beer Shea, Tottenham, FC Southampton, Slavia Praga czy Nurnberg.

Przez ponad dwa lata pobytu w Legii Pehkart wystąpić łącznie w 89 meczach. W tym czasie strzelił 38 goli oraz zanotował cztery asysty. Podczas pobytu w “Dumie Stolicy” zawodnik został dwukrotnym mistrzem Polski. Udało mu się również wywalczyć koronę króla strzelców PKO Ekstraklasy w sezonie 2020/2021.

Po ponad dwóch latach Tomas Pekhart odchodzi z Legii Warszawa. Dziękujemy za reprezentowanie naszych barw, wszystkie gole strzelone dla Legii i życzymy powodzenia w dalszej karierze – napisał warszawski klub w oficjalnym komunikacie.

Warto dodać, że jest duża szansa na to, iż 33-latek zostanie w Polsce. Zainteresowanie jego usługami przejawiają włodarze Pogoni Szczecin oraz Rakowa Częstochowa.

Legia Warszawa szuka wzmocnień. Na celowniku reprezentant Rumunii

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Najnowsze

SOCIAL MEDIA