Strona główna Piłka nożna Lotto Ekstraklasa Tomczyk zagrozi Lechowi w piątek? Wiemy czy napastnik Piasta zagra z Kolejorzem

Tomczyk zagrozi Lechowi w piątek? Wiemy czy napastnik Piasta zagra z Kolejorzem

0

W 22. kolejce LOTTO Ekstraklasy Piast Gliwice podejmie Lecha Poznań. W ekipie gospodarzy od niedawna występuje Paweł Tomczyk. Czy zagrozi on Kolejorzowi?

Podczas zimowego okienka transferowego Paweł Tomczyk opuścił szeregi Lecha Poznań i przeniósł się na półroczne wypożyczenie do Piasta Gliwice. Młodzieżowy reprezentant Polski w ekipie prowadzonej przez Waldemara Fornalika jeszcze nie zdążył zadebiutować gdyż znalazł się poza osiemnastką meczową w spotkaniu z Cracovią.

W zbliżającej się ligowej kolejce śląska drużyna będzie gościła na własnym obiekcie Lecha Poznań. Oznacza to, że debiut “Pawki” opóźni się jeszcze bardziej gdyż wedle zapisu w umowie wypożyczony napastnik nie może zagrać z Kolejorzem. Najbliższa szansa występu 20-latka to 22 luty i starcie z Arką Gdynia.

Paweł Tomczyk w obecnie trwającym sezonie wystąpił w LOTTO Ekstraklasie 10 razy. Przez ten czas udało mu się zdobyć 2 bramki i raz asystować.

Komentarze