Strona główna Bez kategorii Top 5 komiksów o hazardzie

Top 5 komiksów o hazardzie

0

Motyw hazardu jest wykorzystany w wielu filmach i niektórych dziełach literackich. Jest to wdzięczna tematyka, która wzbudza wiele emocji, pobudza dreszczyk adrenaliny i jest niezwykle tajemnicza. Ponadto często opowiada o dużych pieniądzach, co dodatkowo ciekawi i intryguje. Gry hazardowe na telefon mogą przynieść niemałe zyski, ale mogą być też niezapomnianą zabawą i frajdą, zwłaszcza jeżeli otrzyma się darmowe spiny bez depozytu. Hazard jest złożony, ciekawi, zadziwia i bawi. Dlatego też producenci komiksów zaczęli się nim interesować. Stworzenie niezapomnianych serii komiksowych, opartych na motywie gier kasynowych, było strzałem w dziesiątkę. Wszystkie osoby, które chcą przeczytać najlepsze pozycje, powinny zapoznać się z poniższą listą.

Komiksy mangi

Na samym początku należy zaznaczyć, że większość komiksów, których bohaterowie pasjonują się grą pochodzi z Japonii. Tamtejsi producenci mangi, czyli komiksów japońskich, upodobali sobie tę tematykę i stworzyli kilka topowych komiksów, które stały się znane na całym świecie.

Akagi, czyli jak pokonać mafię japońską

Wspomniana pozycja jest najprawdopodobniej jednym z pierwszych komiksów stworzonych w oparciu o tematykę hazardu. Jej początki datuje się na 1991 rok. Opowiada o perypetiach japońskiej mafii, która musi sprostać licznym porażkom hazardowym z powodu jednego niepowtarzalnego gracza, czyli Shigeru Akagi. Jest on doskonałym graczem, określanym jako geniusz który pokonał niepokonanych w grę mahjong. Ostateczna rozgrywka między tytułowym bohaterem, a przywódcą podziemia wzbudza prawdziwe emocje i wiąże się z niespotykanymi zjawiskami.

Wszystkowiedzący Bettinig Man

Stosunkowo nowy komiks to Betting Man z 2016 roku. Posiada on nieco inną grafikę, która przywołuje na myśl amerykańskie klasyki komiksów. Opowiada o super chłopcu, który odkrywa w sobie niecodzienne umiejętności. Pewnego dnia zauważa, że jest w stanie widzieć przez obiekty. Oczywiście na samym początku wykorzystuje tą zdolność do przyjemności, ale z czasem zmienia kierunek i zaczyna uprawiać hazard. Nie zawsze wszystko idzie po jego myśli, pomimo że ma nad współgraczami niemałą przewagę. Czy w końcu osiągnie swój cel? Warto samemu się przekonać.

Historia oszusta – Gamble fish

To historia o chłopcu, który odkrywa w sobie umiejętności hazardowe. Jest bardzo zdolnym oszustem, ale nie ma tego świadomości na samym początku. Bohater nazywa się Tom Shirasagi i rozpoczyna naukę w elitarnej szkole, w której pomału odkrywa swój talent. Pokonuje nie tylko innych graczy, ale stara się rozwikłać wiele tajemnic Akademii, do której uczęszcza. Historia jest bardzo wciągająca i z każdą kolejną stroną wprowadza ciekawe wątki, które przywołują na myśl historie słynnego Chłopca z blizną.

Turniej Kłamców

Kolejna propozycja, która przedstawia niecodzienną historię to The Liar Game. Bardzo wciągający początek może zaskoczyć i zaintrygować. Główna bohaterka Nao Kanzaki otrzymuje tajemniczy pakunek, w którym znajduje niemałą sumę, bo aż milion dolarów. Jednakże nie może wydać je na co tylko chce, ponieważ dostaje dokładną instrukcje, w której ma zalecenie wzięcia udziału w Turnieju Kłamców. Nie jest to zwykła hazardowa rozrywka, ponieważ cechuje ją brak reguł, albo raczej reguły nieco odmienne od tych klasycznych. Czy można wygrać kłamiąc? Czy bohaterka sprzeciwi się tym regułom i czy oszuka The Liar Game? Odpowiedź można poznać na stronach tej mangi.

Popularne Kaiji

Jedna z bardziej popularnych mangi, ponieważ jej fabuła została wykorzystana także w telewizji. Tytułowy bohater jest wyjątkowym hazardzistą, nie stroniącym od oszustw. Na samym początku nie objawia swoich zdolności, ale w momencie, gdy jego życie jest zagrożone, zaczyna zdobywać na swoim koncie coraz więcej wygranych. Wszystko zaczyna się, gdy znacznie się zadłuża i musi uciekać przed konsekwencjami. Jest to zabawna i wielowątkowa historia, która zaskakuje dynamizmem i zwrotami akcji. Ponadto warto pamiętać, że komiks jest tworzony do dnia dzisiejszego, co oznacza bardzo długą i intensywna lekturę.

http://credit-n.ru/kredity-online-blog-single.html

Komentarze