Towarzyska wygrana Empoli i bramka Zielińskiego!

22 lip 2015, 22:53

Empoli Piotra Zielińskiego wygrało z występującym w Serie D Camairone 6:2, a Polak zdobył dla swojej drużyny bramkę otwierającą wynik!

Pomocnik reprezentacji Polski wpisał się na listę strzelców w 19. minucie. 9 minut później drugą bramkę dołożył Pucciarelli. Po kolejnych 5 minutach mieliśmy już 3:0, a do bramki rywali trafił Saponara. Do przerwy Empoli dołożyło jeszcze dwa gole. Najpierw po raz drugi na listę strzelców wpisał się Pucciarelli, a po chwili na 5:0 podwyższył Croce.

Na taką kanonadę bramek niespodziewanie dwoma trafieniami odpowiedzieli zawodnicy Camairone. Tuż przed przerwą trafił Colazo, a tuż po przerwie rozmiary porażki zmniejszył Bertelloni. Rywali z Serie D w 62. minucie dobił Bittante.