Strona główna Piłka nożna Transmisja meczu Polska – Andora. Gdzie obejrzeć mecz w TV i internecie?

Transmisja meczu Polska – Andora. Gdzie obejrzeć mecz w TV i internecie?

0
fot. Tomasz Kudala

Mecz Polski z Andorą odbędzie się 12 listopada 2021 roku. Zarówno piłkarze, jak i kibice zdają sobie sprawę, że zwycięstwo w najbliższym spotkaniu może skutkować zapewnieniem udziału w barażach o grę na przyszłorocznym Mundialu. Polscy kibice już teraz szukają informacji, gdzie obejrzeć mecz Polska – Andora? Poniższy artykuł, przygotowany przez redakcję serwisu Polski-Sport, powinien rozwiać wszelkie wątpliwości.

fortuna bonus
Polska vs Andora: aktualna sytuacja w grupie I

Zanim przejdziemy do głównego tematu naszego artykułu, warto przedstawić jak aktualnie prezentuje się sytuacja w tabeli grupy I, w której występują obie drużyny. Polacy są wiceliderami z dorobkiem 17 punktów. Gracze Paulo Sousy ustępują jedynie reprezentacji Anglii, która zgromadziła, na tę chwilę, o trzy “oczka” więcej.

Tuż za Polakami znajduje się reprezentacja Albanii, która ma na swoim koncie 15 punktów. Na czwartym miejscu w grupie I plasuje się kadra Węgier (11 punktów), a na przedostatnim – Andora (6 punktów). Stawkę zamyka reprezentacja San Marino, która nie zdobyła w tych eliminacjach ani jednego punktu (bilans bramek 1:32).

Kursy bukmacherskie na mecz Polska – Andora

Chcąc obstawiać mecz Polska – Andora, warto pamiętać, by wybrać do tej czynności w pełni legalny serwis bukmacherski. Na polskim rynku, wiele portali posiada kursy na mecz Polski z Andorą. W gronie tych serwisów można znaleźć STS, Fortunę czy LVBet.

Faworytem bukmacherów przed meczem Polska – Andora są “Biało-czerwoni”. Kurs na
zwycięstwo Polaków jest bardzo niski i wynosi zaledwie 1.07.

Oglądanie meczu Andora – Polska z trybun. Bilety

Bilety na mecz Polski z Andorą były dostępne przez kilka dni. Polski Związek Piłki Nożnej
uruchomił sprzedaż internetową biletów na mecz Andora – Polska 19 października, jednak już 25 października wszystkie zakupione wejściówki zostały anulowane.

To efekt decyzji międzynarodowej federacji piłkarskiej, która nałożyła na PZPN sankcje
związane z zachowaniem polskich kibiców podczas meczu z Albanią. Polski Związek Piłki
Nożnej został zobowiązany do zapłacenia grzywny w wysokości 50 tysięcy franków
szwajcarskich. Drugą częścią kary było wprowadzenie zakazu wyjazdu polskich kibiców na
jeden mecz wyjazdowy eliminacji do mistrzostw świata.

lvbet bonus

Gdzie obejrzeć mecz Polska – Andora w TV?

Spotkanie pomiędzy Andorą, a Polską będzie transmitowane, co oczywiste, w polskiej telewizji. Relację wideo z meczu eliminacji do mistrzostw świata będzie można śledzić na antenie TVP1, TVP Sport oraz Polsatu Sport Premium. To w tych trzech stacjach telewizyjnych będzie dostępna transmisja z meczu Polska – Andora.

Jak oglądać mecz Andora – Polska w internecie? Live stream

Niektórzy polscy kibice nie będą mogli obejrzeć meczu Polska – Andora w TV. Nie ma jednak przeszkód, by w tej sytuacji fani skorzystali z transmisji internetowej z tej rywalizacji. Live stream z meczu Andora – Polska będzie dostępny na platformie IPLA, a także na stronie internetowej serwisu TVP Sport.

Komentarze