Strona główna Piłka nożna Transmisja meczu Polska – Węgry. Gdzie obejrzeć mecz w TV i internecie?

Transmisja meczu Polska – Węgry. Gdzie obejrzeć mecz w TV i internecie?

0
fot. Pawel Andrachiewicz

Przed nami ostatni mecz reprezentacji w tym roku. Polska zmierzy się z Węgrami, a samo spotkanie odbędzie się 15 listopada 2021 roku o godzinie 20:45. Mecz możecie obejrzeć standardowo z trybun PGE Narodowego, ale transmisja z Polska – Węgry bez problemu będzie również dostępna tak w telewizji jak i w internecie. Na jakich platformach obejrzymy poczynania zespołu prowadzonego przez Paulo Sousę i kto będzie mecz komentował? Wszystko opisujemy poniżej.

Polska – Węgry: transmisja w telewizji. Gdzie obejrzeć ostatnie starcie Polski w 2021?

Oczywiście bez problemu i zupełnie za darmo obejrzycie mecz Polska – Węgry w TV. Transmisja z tego spotkania będzie dostępna na antenie TVP 1. Mecz rozpoczyna się 15 listopada o 20:45, a sama relacja rozpocznie się 10 minut wcześniej. Spotkanie prosto z Warszawy komentować będzie duet Jacek Laskowski i Robert Podoliński. Jeżeli interesuje Was przedmeczowe studio to rozpocznie się o godzinie 19:00 na antenie TVP Sport. Program poprowadzi Mateusz Borek.

Transmisja z całego spotkania będzie dostępna również na antenie Polsat Sport Premium 1.

fortuna bonus

Gdzie obejrzeć mecz Polska – Węgry w internecie?

Zdajemy sobie sprawę, że wiele osób woli obejrzeć spotkanie z poziomu komputera, czy nawet tableta lub smartfona. To dość wygodna opcja kiedy jesteśmy choćby w drodze. Mecz Polski z Węgrami również bez problemu da się obejrzeć w ten sposób, również za darmo.

Mecze transmitowane na TVP 1 oraz TVP Sport są dostępne na platformie internetowej Sport TVP. Wystarczy wejść na stronę i odpalić z poziomu strony głównej transmisje. Najlepiej włączyć transmisję kilka minut przed meczem, aby początkowe reklamy, które potrafią trwać kilka minut, nie zabrały nam żadnej ciekawej akcji z początku meczu.

Stream z Polska – Węgry poza Sport TVP będzie dostępny również na platformach Polsat Box Go oraz NC+ Go.

Bilety na mecz Polska – Węgry: w jakich cenach i czy są dostępne?

Jeśli chodzi o bilety na mecz Polska – Węgry to musicie się bardzo pospieszyć – do meczu zostało niewiele czasu i liczba biletów jest ograniczona. Jeżeli nosicie się z zamiarem kupna biletu, to w grę wchodzą dwie opcje. Kupno biletu z pierwszej ręki – na portalu Łączy nas Piłka, bądź zakup wejściówki z drugiej ręki w serwisie Ale Bilet.

W standardzie kwoty za bilet na mecz Polska – Węgry wynoszą od 100 złotych do 200 złotych (kat. III – 100 złotych, kat. II – 160 złotych, kat. I – 200 złotych). Bilet dla osoby niepełnosprawnej na wózku inwalidzkim z opiekunem to 90 koszt 90 złotych. Bilety na sektor rodzinny kosztują – 90 złotych oraz ulgowe 50 złotych.

Ceny biletów z drugiej ręki mają nieco szersze widełki, w tym momencie najtańsze bilety kupimy w okolicach 260 złotych za kategorię III. Dostępne są też bilety VIP, w cenach od 1250 złotych.

Zapowiedź meczu Polska – Węgry: czego się spodziewać po tym starciu?

Faworytem najbliższego meczu jest właśnie Polska, a szanse rozkładają się tym razem bardzo nierównomiernie. Wystarczy spojrzeć na to jak szanse oceniają bukmacherzy:

Fortuna: 1 – 1,55 | X – 3,90 | 2 – 6,60

STS: 1 – 1,52 | X – 4,15 | 2 – 6,60

LVBet: 1,52 | X – 4,15 | 2 – 6,25

lvbet bonus

To nie oznacza oczywiście, że spotkanie nie będzie wyrównane. Zarówno poprzednie starcie z Węgrami jak i postawa w defensywie rodzimej reprezentacji świadczyć może o tym, że w meczu powinniśmy zobaczyć kilka goli. Lewandowski i spółka gole strzelają bez problemu – w eliminacjach w 9 meczach trafiali do siatki rywali aż 29 razy, ale mają też problemy w tyłach, o czym świadczą bramki stracone z Andorą czy San Marino.

Komentarze