Strona główna Piłka nożna Trener Pogoni przed meczem z Piastem

Trener Pogoni przed meczem z Piastem

0
Pogoń Szczecin vs. Zagłębie Lubin 10.03.2019 r. FOT. Adam Kowalski

W najbliższej kolejce piłkarskiej Ekstraklasy wicelider ligowej tabeli zmierzy się z aktualnym mistrzem Polski. Kosta Runjaić ma świadomość, że starcie z Piastem Gliwice będzie trudne. Mecz Pogoni Szczecin z ekipą Waldemara Fornalika w niedzielę. 

Jesteśmy w dobrej dyspozycji i walczymy z mistrzem Polski. Wiele dobrego musimy pokazać w naszej grze. Trener Fornalik to doświadczony szkoleniowiec. Ma stabilną, dobrze zorganizowaną drużynę, która chce powalczyć o coś więcej. Ostatnio przegrywali i sporo bramek tracili, ale to nie jest w ich grze normalnością. Piastowi naprawdę ciężko strzelić bramkę. To ich wyróżniało w poprzednim sezonie i tym, więc spodziewam się, że w meczu przeciwko nam wrócą do swojego naturalnego rytmu. Mają bardzo dobre indywidualności – Hetley, Badia czy Felix, ale będziemy przygotowani na to spotkanie – komentuje trener Pogoni.

Chcemy wygrać, ale by to zrobić musimy zagrać na bardzo wysokim poziomie. To jedyna droga do sukcesu – zapowiada Runjaić.

Niemiec powiedział też w czym może zagrozić drużyna z Gliwic.

Piast to nie tylko stałe fragmenty gry. Mają więcej atutów. Potrafią szybko przejść z obrony do ataku – zauważa Runjaić.

Pogoń Szczecin z dorobkiem 32 punktów plasuje się na 2. miejscu i traci do prowadzącego Śląska Wrocław 1 oczko. Piast sklasyfikowany jest na 5. lokacie. http://credit-n.ru/offers-zaim/turbozaim-zaimy-online-bez-otkazov.html

Komentarze