Strona główna Piłka nożna Trener Wolfsburga o Błaszczykowskim. Kiedy “Kuba” wróci do gry?

Trener Wolfsburga o Błaszczykowskim. Kiedy “Kuba” wróci do gry?

0
Foto: footballstreets.com

Jakub Błaszczykowski od trzech miesięcy nie grał ani nie trenował na pełnych obrotach, a jego sytuacja w Wolfsburgu znacznie się pogorszyła. Trener “Wilków” w końcu zabrał głos nt. losu Polaka. Choć były zawodnik Borussii Dortmund i Wisły Kraków wrócił do rehabilitacji, to jego przyszłość w niemieckim klubie nie wygląda kolorowo.

Błaszczykowski już od długiego czasu ma pecha do kontuzji. Co jakiś czas dopada go mniejszy lub większy uraz. Aktualnie, niemal stukrotny reprezentant Polski (97 meczów z orzełkiem na piersi) od trzech miesięcy zmaga się z kontuzją pleców. Ostatnim jego spotkaniem, w którym grał było to zremisowane (0:0) 10.11.2017r. z Urugwajem.

Trudno ukryć, że jego sytuacja w drużynie Wolfsburga wygląda coraz gorzej. Działacze “Wilków” w zimowym oknie transferowym ściągnęli do składu aż trzech zawodników, którzy mogą rywalizować z Błaszczykowskim o miejsce w składzie. Były kapitan reprezentacji Polski dopiero w środę wrócił do rehabilitacji. Wcześniej musiał odczekać kilka tygodni ze względu na konieczną operację.

Od środy znów jest w rehabilitacji – zdradził opiekun Wilków, dodając: – Problemy z plecami zawsze wymagają cierpliwości.

Komentarze