Strona główna Piłka nożna Lotto Ekstraklasa Trzech zawodników Korony na celownikach klubów z Bundesligi!

Trzech zawodników Korony na celownikach klubów z Bundesligi!

0

Według doniesień „Echo Dnia” kilka klubów z Bundesligi bardzo szczegółowo obserwuje trzech zawodników Korony Kielce. Dokładnie chodzi o Jakuba Żubrowskiego, Adnana Kovačevicia i Ivana Jukicia. Właściciel nie chce jednak sprzedawać swoich zawodników.

Doniesienia gazety skomentował już większościowy właściciel Korony – Dieter Burdenski:

– Wszyscy wymienieni piłkarze mają podpisane z nami długie kontrakty. Nie chcemy się ich pozbywać. Wręcz przeciwnie, chcemy ich zatrzymać – tłumaczył właściciel.

O obserwacji Ivana Jukicia oraz Adnana Kovačevicia informował wcześniej bośniacki „Sport”, według ich doniesień do Kielc wpłynęła nawet oficjalna oferta od Borussii Mönchengladbach za tego pierwszego, ale nie było pozytywnej odpowiedzi ze strony polskiego klubu. Kovačeviciem zainteresowane są zaś Werder Brema i HSV Hamburg.

Największą stratą byłoby jednak sprzedanie Jakuba Żubrowskiego, to właśnie on tworzy z Mateuszem Możdżeniem trzon pierwszego składu. Jeżeli wierzyć jednak słowom właściciela klubu, to z obserwacji nic nie wyniknie i dobrze działająca maszyna Gino Lettieriego nadal będzie pracować w obecnym składzie.

Komentarze