Trzeci remis z rzędu drużyny Kamińskiego

2 kwi 2016, 13:24

Jubilo Iwata zremisowało na wyjeździe z Omiyą Ardija 1:1 w meczu 5. kolejki japońskiej J-League. Dla drużyny Krzysztofa Kamińskiego to już trzeci remis z rzędu w ligowych rozgrywkach.

Ciężko było wskazać faworyta tej rywalizacji. Oba zespoły znajdowały się w dolnej połowie tabeli, a dzielił je zaledwie jeden punkt.

Spotkanie było dość nudne. Zarówno gospodarze, jak i przyjezdni, mieli problemy z wykreowaniem sobie dogodnych do strzelenia bramki sytuacji. Jednak na minutę przed końcem Jubilo wykorzystało jedną z niewielu swoich dobrych okazji, a na prowadzenie wyprowadził je Yuiki Kobayashi. Omiya jednak zdołała wyrównać, w 58. minucie, za sprawą Drgana Mrdji.

Krzysztof Kamiński(Jubilo) rozegrał całe spotkanie.

Po tym remisie Omiya plasuje się na 10. pozycji(7 pkt), zaś drużyna Kamińskiego znajduje się tuż za jej plecami(6 pkt).

Omiya Ardija-Jubilo Iwata 1:1