Trzy minuty które wstrząsnęły Kieszkiem i Estoril…

8 lut 2016, 23:45

Estoril Pawła Kieszka przegrało 0:2 ze Sportingiem Braga w meczu 21. kolejki portugalskiej Primeira Ligi. Polski golkiper długo zachowywał czyste konto, ale w końcówce gospodarze wyprowadzili dwa szybkie ciosy i wygrali spotkanie.

Pierwsza połowa przebiegała pod dyktando Bragi jednak nic z tego nie wynikało. Polski bramkarz bardzo długo utrzymywał czyste konto jednak przy tak dużym nacisku ze strony gospodarzy w końcu musiał polec.

Najpierw w 80. minucie po asyście Pedro Santosa prowadzenie Sportingowi dał Fonte, a trzy minuty później wynik spotkania ustalił Egipcjanin, Ahmed Hassan.

W tabeli portugalskiej ekstraklasy Braga dzięki wygranej umocniła się na 4. miejscu. Estoril Kieszka jest 11. jednak nad 16. Boavistą ma tylko 3 punkty przewagi.