Strona główna Piłka nożna Trzy największe gwiazdy Piasta mogą odejść z klubu!

Trzy największe gwiazdy Piasta mogą odejść z klubu!

0

Piast Gliwice może stracić w najbliższym czasie dwóch kolejnych zawodników. Po tym jak Joel Valencia jest bliski przenosin do angielskiego Brentfordu zespół mistrza Polski może opuścić Patryk Dziczek oraz Jakub Czerwiński.

Włodarze z Gliwic liczą na satysfakcjonującą ofertę z Patryka Dziczka z Włoch. Młodzieżowy reprezentant Polski był kluczowym zawodnikiem Piasta w poprzednim sezonie rozgrywając w Lotto Ekstraklasie 33 spotkania i zdobywając w nich trzy bramki. W obecnym sezonie również jest kluczowym zawodnikiem w układance Waldemara Fornalika i rozegrał już pięć spotkań.

Drugim z ważnych zawodników, który chciałby zmienić otoczenie jest Jakub Czerwiński. 27-latego po odejściu z Legii Warszawa wyraźnie odżył na co wskazują liczby z poprzedniego sezonu – 33 spotkania i trzy bramki w najwyższej klasie rozgrywkowej. Środkowy obrońca chciałby spróbować swoich siła w zagranicznym klubie, a zespół ze Śląska otrzymał już zagraniczne oferty za swojego zawodnika.

Wydaje się, że mistrzowie Polski na sprzedaż swoich zawodników zdecydują się dopiero po ewentualnym odpadnięciu z eliminacji Ligi Europy.

Komentarze