Trzy remisy w 1. lidze

25 wrz 2015, 20:02

Dzisiaj zostały rozegrane trzy spotkania 1. ligi. Wszystkie rozpoczęły się o godz. 18:00 i wszystkie zakończyły się remisami.

Pierwsze spotkanie to spotkanie sąsiadujących ze sobą w tabeli Miedzi Legnica i Pogoni Siedlce. Goście po bramce Krzysztofa Bodzionego objęli prowadzenie w pierwszej części spotkania. Gdy wydawało się, że mecz zakończy się wynikiem 1:0 dla gości Wojciech Łobodziński w 89. minucie wyrównał.

Miedź Legnica-Pogoń Siedlce 1:1
Wojciech Łobodziński 89′-Krzysztof Bodziony 34′

W drugim meczu 10. kolejki Zagłębie Sosnowiec zmierzyło się z Olimpią Grudziądz. Kibice nie spodziewali się widowiska pierwszej klasy, i takiego nie dostali. Nudny mecz, bez bramek, ładnych akcji.

Zagłębie Sosnowiec-Olimpia Grudziądz 0:0

Ostatni mecz, zdecydowanie najciekawszy to derby Katowic. GKS-Rozwój. Mimo, że obie drużyny nie są w genialnej dyspozycji(Rozwój ostatnie, GKS 15. miejsce w tabeli)to kibice nie musieli narzekać na spotkanie. Już w 10. minucie na prowadzenie gospodarzy wyprowadził Bartosz Iwan. Szesnaście minut później wyrównał Łukasz Kopczyk. Jeszcze w pierwszej części na prowadzenie GKS wyprowadził Oliver Práznovský. W drugiej połowie Rozwój znowu wyrównał, za sprawą Tomasza Wróbla. I więcej goli już nie padło.

GKS Katowice-Rozwój Katowice 2:2