Strona główna Piłka nożna Eliminacje Euro 2020 Trzy ważne ogniwa reprezentacji Polski dziś nie trenowały

Trzy ważne ogniwa reprezentacji Polski dziś nie trenowały

0
foto: zimbio.com

Reprezentacja Polski kontynuuje swoje zgrupowanie przed dwoma bardzo ważnymi meczami w ramach eliminacji do mistrzostw Europy. Niestety nadal podopieczni Jerzego Brzęczka nie mogą trenować w pełnym składzie. Dziś zajęcia odbyły się bez Kamila Glika, Macieja Rybusa i Krzysztofa Piątka…

Na szczęście kibiców choć trochę uspokoił rzecznik prasowy Polskiego Związku Piłki Nożnej – Jakub Kwiatkowski.  – Nic się nie dzieje. O tym, że nie pojadą na sobotni trening, wiadomo było już wcześniej, tak ustalił sztab – uspokoił rzecznik kadry Jakub Kwiatkowski.

Taki komunikat był jednak tylko w przypadku Rybusa i Piątka. Trochę gorzej wygląda sytuacja z Kamilem Glikiem, który ma problemy ze ścięgnem Achillesa, podobnie jak w poprzednich latach, związane z przeciążeniem organizmu. – Tym razem uraz Kamila jest pięć razy lżejszy niż w poprzednich latach – powiedział lekarz kadry Jacek Jaroszewski.

Przypomnijmy, reprezentacja Polski po dwóch spotkaniach eliminacyjnych z kompletem sześciu punktów prowadzi w grupie G. 7 i 10 czerwca zmierzy się odpowiednio z Macedonią Północną i Izraelem. Kolejny komplet punktów spowodowałby jednak, że sytuacja naszej reprezentacji stałaby się już komfortowa.

Komentarze