Tyszanie rozbili GieKSę w drugim finale PHL!

22 mar 2018, 21:58

Drugi mecz pomiędzy GKSem Tychy, a drużyną z Katowic zakończyło się wysoką wygraną tyszan. Podopieczni Andreja Gusowa zwyciężyli aż 6:0!

Ekipa z Tychów zaczęła punktować w niezwykłym stylu, bo w dwuosobowym osłabieniu. Pierwszy gol padł w 11.minucie po strzale Radosława Galanta i to on otworzył worek z golami przy de Gaulle. Drugie trafienie należało do Gleba Klimenko (’14), a trzecie do Michaela Cichego (‘ 19). Trójkolorowi kolejnego gola zdobyli w 20.minucie 48.sekundzie gry. Strzelcem został ponownie Gleb Klimenko, a minute i 2 sekundy po nim punktował po raz drugi Michael Cichy. Decydującą bramką przyszła w trzeciej tercji po akcji Jarosława Rzeszutko. Tym razem krążek do bramki Kamila Kosowskiego skierował Patryk Kogut (’50). Gospodarze w rywalizacji do 4 zwycięstw prowadzą już 2:0 i kolejne spotkanie czeka ich w niedzielę w katowickiej Satelicie.