Tytoń nie powstrzymał Realu Madryt

22 lut 2015, 22:49

W meczu 24 kolejki Primera Division, piłkarze Realu Madryt wykorzystali wczorajsze potknięcie Barcelony i pewnie pokonali Elche 0:2.

W pierwszej połowie gospodarze dzielnie bronili się przed atakami “Królewskich”, które raz za razem zagrażały bramce Przemysława Tytonia. Całkiem ciekawa pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem.

Na drugą część spotkania piłkarze z Madrytu wyszli bardziej zmotywowani i skoncentrowani. W 57 minucie spotkania Ronaldo pomknął lewym skrzydłem i podał wzdłuż linii bramkowej, w kierunku Benzemy. Francuza uprzedził obrońca, ale wybił futbolówkę na tyle niefortunnie, że ta trafiła w Tytonia, a następnie pod nogi Benzemy. Napastnikowi pozostało wbić ją do bramki i tym samym podopieczni Carlo Ancelottiego wyszli na prowadzenie.

W 69 minucie Isco ograł Suareza jak dziecko i lewą nogą wrzucił wprost na głowę Ronaldo. Portugalczyk pięknym strzałem w okienko pokonał Tytonia.

Real Madryt zatem powiększył swoją przewagę nad drugą FC Barceloną do 4 punktów.

Elche 0:2 Real Madryt

0:1 – Karim Benzema 57′
0:2 – Cristiano Ronaldo 69′

Elche: Tytoń; Damián Suárez, Enzo Roco, Lombán, Albácar; Aarón Niíguez, Mario Pašalić, Adrián, Víctor; Fayçal Fajr, Jonathas.

Real Madryt: Casillas; Carvajal, Pepe, Varane, Marcelo; Lucas Silva, Kroos, Isco; Bale, Benzema, Cristiano