Strona główna Piłka nożna Lotto Ekstraklasa Uczestnik MŚ, były piłkarz Jagiellonii i Piata poszukiwany listem gończym!

Uczestnik MŚ, były piłkarz Jagiellonii i Piata poszukiwany listem gończym!

0
Foto: Peter McCabe/CP

Uchodził za wielką nadzieję polskiej piłki nożnej, jeszcze w 2007 roku grał na mistrzostwach świata do lat 20, gdzie „Biało-czerwoni” pokonali Brazylię, trenował w wielki Realu Madryt, a skończył delikatnie nie najlepiej…Krzysztof Król, bo to o nim mowa jest poszukiwany przez policję listem gończym, na razie nikt nie wie gdzie przebywa 31-latek.

„Kto grozi innej osobie popełnieniem przestępstwa na jej szkodę lub szkodę osoby najbliższej, jeżeli groźba wzbudza w zagrożonym uzasadnioną obawę, że będzie spełniona, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2” – informuje Kodeks Karny. Król jest ścigany z artykułu 190 § 1 Kodeksu Karnego.

Przypomnimy, Krzysztof Król to były młodzieżowy reprezentant Polski, który był ważnym ogniwem na mistrzostwach świata do lat 20 w 2007 roku. Występował chociażby w Jagiellonii Białystok czy Piaście Gliwice, ale bardzo szybko wyjechał też do Stanów Zjednoczonych, gdzie grał Chicago Fire. Po powrocie próbował swoich sił w Mołdawii, Grecji i ponownie w USA, ale wielkiej kariery już nie zrobił. Karierę zakończył już w wieku 30 lat. Jego ostatnim miejscem zameldowania była Hiszpania, ale aktualnie policja nie może wpaść na trop Króla.

Komentarze