Udany rewanż reprezentacji Polski U-15

10 mar 2016, 21:31

Reprezentacja Polski złożona z zawodników z rocznika 2001 pokonała 1:0 rówieśników z Walii w meczu towarzyskim. Bramkę, która przesądziła o zwycięstwie biało-czerwonych zdobył w pierwszej połowie spotkania Bartosz Marchewka.

Pojedynek został stoczony na terenie przeciwników, w Newport. Pierwszy mecz zakończył się zwycięstwem Walijczyków, którzy wygrali 1:0. Dzisiaj role się odwróciły i to polscy zawodnicy mogli się cieszyć ze zwycięstwa. Piłka znalazła drogę do bramki tylko raz.  W 37. minucie bramkarza gospodarzy pokonał Bartosz Marchewka.

Pięć minut przed końcem starcia Walijczycy wywalczyli rzut karny. Do podopiecznych Bartłomieja Zalewskiego uśmiechnęło się jednak szczęście, ponieważ uderzający z 11. metra Jack Vale trafił w słupek.