Strona główna Bez kategorii Ultra Hot Deluxe: Gra z pasją

Ultra Hot Deluxe: Gra z pasją

0

Ultra Hot Deluxe jest jedną z najbardziej klasycznych gier typu jednorękiego bandy, jaką znajdziecie w Internecie. Nie oznacza to jednak, że przechodzi do przeszłości, choć wydawać by się mogło, że z łatwością zostanie wygryziona przez bardziej zaawansowane sloty. Nic bardziej mylnego!

Atrakcyjność gry Ultra Hot online nie maleje i ma ona duże grono wielbicieli. Ultra Hot Deluxe to kontynuacja uwielbianej przez graczy gry Ultra Hot, rozbudowana o kilka atrakcyjnych opcji.

Producent

Producentem gry jest firma Novomatic, bardzo dobrze znana wszystkim fanom gier slotowych. Novomatic funkcjonuje na rynku gier od ponad 30 lat i ma swoim koncie około 300 gier. Najbardziej rozpoznawalne tytuły tego producenta (oprócz Ultra Hot), to Sizzling Hot razem ze swoją kontynuacja Deluxe, oraz serial gier Book of Ra, dzięki której możemy poczuć się niczym Indiana Jones na tropie skarbów w Egipcie.

Ultra Hot Deluxe – wygląd

Gra prezentuje się bardzo klasycznie, ale równocześnie jest dopracowana w najmniejszych detalach. Jej tło nawiązuje do nazwy, prezentując pomarańczowo-żółte płomienie.

Na środku znajduje się 5 bębnów z 3 rzędami oraz 5 liniami rozgrywającymi. Symbolami w grze są owoce, gdyż Ultra Hot Deluxe należy do klasycznych owocówek. Znajdziemy tam więc: cytryny, wiśnie, śliwki i wiśnie – wszystkie o wartości 40. Wyżej stoi symbol BAR, który równa się 60. Gwiazdki dają wygraną równą 200, a szczęśliwe 750. Najniższym symbolem jest X, który gwarantuje wygraną 5. 

Gra nie posiada symbolu WILD oraz Scatter, nie oznacza to jednak, że nie daje możliwości podnoszenia swoich wygranych. Jeżeli uda nam się zapełnić wszystkie bębny jednym symbolem owoców, dostajemy tzn. premię owocową, która podwaja wygraną.

Również każdy wygrany spin możemy spróbować powiększyć, dzięki dodatkowej grze bonusowej. Aby się do nie dostać, po wygranym spinie wciskamy przycisk „Gamble”. Należy jednak pamiętać, że nie jesteśmy w stanie z niego skorzystać, gdy gra rozgrywana jest automatycznie.

Gamble pozwala nam zwiększyć swoją wygraną poprzez odgadywanie kolorów losowanych kart. Jeżeli uda się nam to zrobić, nasza wygrana zostaje zwiększona. Jeżeli jedna odgadniemy źle – ostatnia wygrana przepada. Dlatego też należy ostrożnie podchodzić do korzystania z tego przycisku i nie ryzykować utraty wysokich wygranych, a próbować powiększać te niskie.

Jak zwiększyć swoje szanse na wygraną?

Oczywiście, w hazardzie nie ma pewnych reguł, które decydują o wygranej, a próba oszukiwania kończy się zablokowaniem konta. Jednak są podstawowe sposoby, całkowicie legalne, aby zabezpieczyć swoją wygraną.

Po pierwsze, tak jak pisaliśmy wyżej, nie zwiększaj na siłę już i tak dużej wygranej. Dużo bardziej opłacalne jest korzystanie z przycisku Gamble w przypadku wygranych z X oraz owoców niż ryzykowanie utraty rzadko wypadającej wygranej z trzech siódemek.

Po drugie, zmieniaj wysokości zakładów oraz ilości obstawianych linii. Jeżeli kilka razy z rzędu nie wylosowałeś linii wygrywającej, możesz spróbować odnieść zakład, bo prawdopodobieństwo się jej pojawienia rośnie.

Jednak, gdy trafiłeś już na linię wygrywającą (a już tym bardziej, gdy były to np. dwie z rzędu), lepiej obniżyć stawkę, gdyż jest bardzo mało prawdopodobne, by kolejne spiny przyniosły zwycięstwo.

Jak widać, nie są to sposoby gwarantujące wygraną – w hazardzie takich nie ma. Ale ostrożna gra pozwala zminimalizować straty oraz maksymalizować wygrane. Wciskanie przycisku spin, bez zwracania uwagi, na wysokość zakładu, może prowadzić tylko do przegranej.

http://credit-n.ru/about.html

Komentarze