Strona główna Piłka nożna Vito Wormgoor na celowniku Legia Warszawa

Vito Wormgoor na celowniku Legia Warszawa

0
N/z Oprawa pirotechniczna kibicow Legii Warszawa fot. Marta Winnowicz

Niespodziewany kierunek transferowy obrała Legia Warszawa. Lider Ekstraklasy nie mogący narzekać na statystyki w ofensywie, które znacznie się podniosły po wysokich zwycięstwach nad Wisłą Kraków i Górnikiem Zabrze, chce sprowadzić holenderskiego obrońcę. 

Wśród kandydatów do wzmocnienia ekipy Vukovicia jest Vito Wormgoor, który obecnie reprezentuje barwy norweskiego klubu – Brann Bergen. Transfer do stolicy Polski jest o tyle prawdopodobny, że w Norwegii gra się systemem wiosna – jesień. Do zakończenia tegorocznych rozgrywek pozostały dwie kolejki. Warmgoor wystąpił w dwudziestu siedmiu ligowych spotkaniach piastując przy tym posadę kapitana. Oprócz tego zanotował sporo jak na obrońcę – pięć bramek.

Wciąż mam wiele czasu na decyzję, ale mogę potwierdzić, że Legia jest jednym z klubów, który się mną interesuje. Kolejny klub i miasto, w którym będę żył, muszą zostać odpowiednio dobrane dla mnie i całej rodziny – stwierdza w rozmowie cytowanej przez serwis Legia.Net.

31-letni piłkarz ma za sobą grę w juniorskich zespołach Ajaxu.

W piętnastu kolejkach Legia straciła 14, a zdobyła 28 goli. Brann Bergen, które w ligowej tabeli zajmuje 7. miejsce, straciło w dwudziestu ośmiu spotkaniach 26, zaś zdobyło 31 bramek. http://credit-n.ru/zaymi-online-blog-single.html

Komentarze