wtorek, 28 czerwca, 2022

Vuković: Stać nas na lepszą grę!

– Gratulacje dla Lecha za zasłużone zwycięstwo. Zasłużone, ponieważ wykorzystał jedną z nielicznych sytuacji i strzelił gola. Nas stać na lepszą grę. Mieliśmy sporo okazji, ale nie udało nam się ich wykorzystać – powiedział na konferencji prasowej po meczu z Lechem Poznań trener Legii Aleksandar Vuković.


– Oprócz wyniku, bolesne są również żółte kartki dla Cafu i Marko Vesovicia, które oznaczają, ze zabraknie ich w Gdańsku. W swojej karierze wyprawiałem różne rzeczy. Gratuluje dla Lecha, zasłużone zwycięstwo. Nigdy taki spokojny na tym stadionie nie byłem, Starałem się nie komentować decyzji sędziego. Zostałem wyrzucony za odkopnięcie ze zdenerwowania na własnego zawodnika (chodzi o kartkę dla Cafu – przyp. red.). Przed nami decydujące mecze. Wiedziałem, że nie będziemy wygrywać wszystkich spotkań przez cały czas.

– To, że Iuri Medeiros zszedł w przerwie nie oznacza, że grał źle. Mieliśmy innych zawodników, którzy byli w stanie dodać świeżej krwi na boisku. Ta zmiana sprawiła, że początek drugiej połowy mieliśmy dobry i stworzyliśmy sobie kilka okazji.

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Udostępnij

Najnowsze

SOCIAL MEDIA