W Białymstoku zgodnie z planem, Fornalik blisko dna…

Aktualizacja: 3 lut 2022, 13:36
29 kwi 2015, 22:31

Ostatnia kolejka rundy zasadniczej za nami. Jagiellonia pewnie utrzymuje swoje miejsce na podium co przypieczętowała zwycięstwem nad chorzowskim Ruchem 2:0. Podopieczni Michała Probierza przez całe spotkanie raczej kontrolowali przebieg spotkania, i już do szatni na przerwę zeszli w lepszych nastrojach kiedy w 27 minucie bramkę na 1:0 zdobył Przemysław Frankowski. W drugiej połowie piłkarze Jagi zrobili to samo zdobywając kolejną bramkę i ustalając wynik spotkania na 2:0 za sprawą Patryka Tuszyńskiego. Ruch ostatecznie zajmuje 14 miejsce i zagra następne 7 kolejek w walce o pozostanie w najwyższej klasie rozgrywkowej.

Jagiellonia zajmuje 3 miejsce z dorobkiem 49 punktów, po podziale tych będzie 25, a strata do prowadzącej Legii będzie wynosiła tylko 3 punkty.

Jagiellonia – Ruch 2:0