Strona główna Piłka nożna Fortuna I liga Warta Poznań rozpoczyna przygotowania

Warta Poznań rozpoczyna przygotowania

0

Pierwszoligowa Warta Poznań rozpoczęła już przygotowania do rundy rewanżowej Fortuna 1 Liga.

Do testów wydolnościowych przystąpił 19 zawodników zielonych. Nieobecni byli m.in. bramkarza Adriana Lisa i obrońcy Bartosza Kieliby, którzy zostaną poddani testom w innym terminie.  Adriana Laskowski wraca jeszcze do zdrowia po ostatniej kontuzji. Natomiast Niklas Zulciak został wystawiony przez działaczy Warty na listę transferową i opuścił już Poznań celem poszukiwania nowego pracodawcy.

Zespół Warty dostał wolne 2 grudnia, po zwycięskim meczu z Puszczą Niepołomice, ale tylko na 2 tygodnie. – Dostaliśmy rozpiskę treningów, które każdy sumiennie realizował i z optymizmem startujemy z przygotowaniami do nowej rundy. Okres przygotowawczy to nie jest może ulubiony czas dla nas, ale taka nasza praca. Żeby później dobrze wyglądać na boisku, to teraz musimy ciężej potrenować. Zdajemy sobie z tego sprawę i bierzemy się do roboty – cytuje pomocnik  Adriana Cierpkę strona klubowa.

W poniedziałek 7 stycznia o godz. 9 na boisku przy ul. Gdańskiej rozpocznie się pierwszy tegoroczny trening Warty Poznań.

Komentarze