Strona główna Piłka nożna Lotto Ekstraklasa Dwa ważne ogniwa Lecha jednak zdążą na mecz z Jagiellonią?

Dwa ważne ogniwa Lecha jednak zdążą na mecz z Jagiellonią?

0

Już w najbliższą niedzielę Lech Poznań zmierzy się na wyjeździe z Jagiellonią Białystok w spotkaniu 37. kolejki LOTTO Ekstraklasy. Wbrew wcześniejszym zapowiedziom Maciej Gajos oraz Maciej Wilusz mogą jednak wystąpić w tej potyczce. 

Obaj zawodnicy zostali kontuzjowani podczas poprzedniej ligowej kolejki z Wisłą Kraków. Ten pierwszy musiał opuścić plac gry w 58. minucie i zastąpił go Łukasz Trałka. Z kolei stoper Kolejorza nie wyszedł już nawet na drugą połowę spotkania, a w jego miejsce Nenad Bjelica desygnował do gry Lasse Nielsena.

Po zakończeniu meczu z Białą Gwiazdą szkoleniowiec Lecha informował iż nie ma większych szans na udział tych zawodników w ostatniej ligowej kolejce. Jednak wtorkowe szczegółowe badania dały szansę na to, iż chorwacki trener będzie mógł z nich skorzystać.

– Ze względu na urazy obaj piłkarze do środy pracują indywidualnie, a w dalszej części tygodnia dołączą do drużyny, która przygotowuje się do spotkania z Jagiellonią Białystok – mówi szef sztabu medycznego, profesor Krzysztof Pawlaczyk. – Decyzja o ich występie w tym meczu zostanie podjęta w zależności od ich dyspozycji – dodaje.

Komentarze