[WIDEO] Al-Wahda wygrywa, premierowy gol Carlitosa!

Aktualizacja: 26 sty 2023, 12:06
28 wrz 2019, 00:01

Carlitos po transferze do Al-Wahda w końcu trafił do siatki rywali! W swoim drugim meczu w Zjednoczonych Emiratach Arabskich hiszpański napastnik pokonał bramkarza Al-Jazira, a jego drużyna wygrała na własnym stadionie w meczu 2. kolejki UAE League 3:2!

Były już zawodnik Legii Warszawa doprowadził do wyrównania 1:1 w 20. minucie meczu ładnym strzałem sprzed szesnastego metra w prawy róg bramki strzeżonej przez Housaniego. Wcześniej, bo w 10. minucie prowadzenie gościom dał Amer Abdulrahman.

Pozostałe trzy bramki padły już po zmianie stron. Najpierw w 46. minucie ponownie prowadzenie Al-Jazira dał Khalfan Mubarak Al Shamsi, 5 minut później mieliśmy 2:2 po golu Sebastian Tagliabue, a gola dającego zwycięstwo Al-Wahda dał gospodarzom obrońca…Al-Jazira – Mohamed Omar Al Attas posyłając futbolówkę do własnej bramki.

W tabeli UAE League po dwóch kolejkach drużyna Carlitosa jest 6. z dorobkiem 3 punktów. Z kompletem 6 “oczek” prowadzi Al-Ahli Dubai.