[WIDEO] Armenia nam nie pomogła choć zaczęło się obiecująco

4 wrz 2017, 20:23

Niestety, Armenia przegrała na własnym stadionie z Danią w pierwszym dzisiejszym meczu grupy E eliminacji do przyszłorocznych mistrzostw świata. Gospodarze mimo dobrego początku ulegli 1:4.

Początek spotkania mógł napawać optymizmem i mieć nadzieję, że Ormianie pomogą nam w odzyskaniu 6-punktowej przewagi nad Duńczykami. Już w szóstej minucie kapitalnym strzałem z dystansu popisał się Koryan i wyprowadził gospodarzy na prowadzenie. Niestety radość nie trwała długo bo już 11 minut później do wyrównania strzałem głową doprowadził strzelec pierwszej bramki w meczu z Polską, Delaney. W 29. minucie Skandynawowie wyszli na prowadzenie po pięknym strzale z rzutu wolnego największej gwiazdy drużyny, Christiana Eriksena.

Druga połowa dawała jeszcze nadzieję, że Ormianie wywalczą chociaż remis, ale niestety w 82. minucie nadzieja umarła. Po raz drugi na listę strzelców wpisał się imponujący ostatnio Delaney, a w doliczonym czasie gry ten sam zawodnik zaliczył hat-tricka i ustalił wynik spotkania!

Armenia 1-4 Dania