[WIDEO] Bardzo dobry mecz naszego napastnika. Polak zapewnił zwycięstwo w sparingu

28 cze 2019, 00:19

Łudogorec Razgrad wygrał w sparingowym starciu z rumuńskim Botosani 2:1. Obie bramki dla mistrza Bułgarii zdobył Jakub Świerczok.

Przełom czerwca i lipca to okres kiedy większość europejskich klubów przygotowuje się do nowego sezonu. Ma to miejsce również wśród bułgarskich drużyn, gdzie jej mistrz zmierzył się w czwartek z Botosani. W podstawowym składzie mistrzów kraju znalazł się zarówno Jakub Świerczok jak i Jacek Góralski.

Tuż przed przerwą sprowadzony z Zagłębia Lubin napastnik naciskając na rywala wywalczył futbolówkę, a następnie z zimną krwią pokonał bramkarza rywali. Rumuni odpowiedzieli w 63. minucie kiedy to po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Miron doprowadził do wyrównania.

Radość ekipy Botosani nie trwała jednak zbyt długo, bo już kilka sekund potem Jakub Świerczok znalazł się w sytuacji sam na sam i znów nie dał szans bramkarzowi rywali.

27 czerwca 2019, 18:00- Mecz towarzyski:

Łudogorec 2:1 Botosani