[WIDEO] Bayern gromi w ćwierćfinale Pucharu Niemiec. Gol Lewandowskiego!

6 lut 2018, 20:20

Bayern Monachium został pierwszym półfinalistą 75. edycji Pucharu Niemiec. Bawarczycy rozbili na wyjeździe lidera III ligi, Paderborn aż 6:0, a Robert Lewandowski zdobył jedną z bramek dla mistrzów Niemiec!

Strzelaninę już w 19. minucie rozpoczął Kingsley Coman wykorzystując asystę Arjena Robbena. Sześć minut później wynik podwyższył właśnie Robert Lewandowski po bardzo ładnej bramce poprzedzonej kapitalnym przyjęciem piłki po podaniu Comana. Jeszcze w pierwszej połowie Bawarczycy nie pozostawili gospodarzom złudzeń. W 42. minucie na 3:0 strzelił Joshua Kimmich i stało się jasne, że o sensacji nie może być mowy.

W drugiej połowie mistrzowie Niemiec ponownie strzelili trzy bramki. Najpierw 55. minucie do siatki trafił rezerwowy dziś Tolisso, a w 86. i 89. minucie dubla ustrzelił Arjen Robben ustalając tym samym wynik ćwierćfinałowego pojedynku z Paderborn.

SC Paderborn 07 – Bayern Monachium 0:6 (0:3)
0:1 – Kingsley Coman 19′
0:2 – Robert Lewandowski 25′
0:3 – Joshua Kimmich 42′
0:4 – Corentin Tolisso 55′
0:5 – Arjen Robben 86′
0:6 – Arjen Robben 89′