[WIDEO] Bayern gromi Mainz, Lewandowski rozpoczął strzelaninę!

17 mar 2019, 20:08

Bayern Monachium powetował sobie odpadnięcie z Ligi Mistrzów. Mistrzowie Niemiec rozgromili na własnym stadionie Mainz aż 6:0, a jedną z bramek dla Bawarczyków zdobył Robert Lewandowski!

Kapitan reprezentacji Polski rozpoczął strzelanie na Allianz Arenie już w 3. minucie wykorzystując dośrodkowanie z lewej strony Davida Alaby. W pierwszej połowie gospodarze jeszcze dwukrotnie znaleźli drogą do bramki rywali. W 33. minucie na listę strzelców wpisał się Rodriguez, a 6 minut później wynik podwyższył Coman.

W drugiej połowie najpierw hat-tricka skompletował James Rodriguez strzelając bramki w 51. i 55. minucie, a dzieła zniszczenia dokończył w 70. minucie młodziutki 18-letni Kanadyjczyk Alphonso Davies.

W tabeli Bundesligi Bayern z 60 punktami prowadzi mając lepszy bilans bramkowy od drugiej Borussii Dortmund Łukasza Piszczka, która wczoraj pokonała 3:2 na wyjeździe Herthę Berlin.