[WIDEO] Bayern wygrywa w hicie, Lewandowski znów strzela!

22 wrz 2018, 20:37

Bayern Monachium pokonał na wyjeździe Schalke 04 Gelsenkirchen 2:0 w hicie czwartej kolejki niemieckiej Bundesligi. Swoją kapitalną serię kontynuuje również Robert Lewandowski, który zdobył kolejną bramkę.

Goście prowadzili już od 8. minuty po bramce wypożyczonego z Realu Madryt Jamesa Rodrigueza. Kolumbijczyk wykorzystał dośrodkowanie z rzutu rożnego Kimmicha i niecodziennie, bo głową pokonał bramkarza Schalke.

Wynik spotkania w 64. minucie ustalił z kolei Robert Lewandowski. Kapitan reprezentacji Polski wykorzystał rzut karny, który został podyktowany po faulu na Jamesie Rodriguezie.

Polski napastnik po czterech kolejkach ma na koncie trzy trafienia. Bayern z kolei po prowadzi w tabeli z dorobkiem kompletu 12 punktów!