[WIDEO] Bramka i asysta Kacpra Przybyłki w meczu na szczycie MLS!

Aktualizacja: 19 sty 2023, 08:02
1 wrz 2019, 07:03

Kacper Przybyłko w dalszym ciągu znajduje się w znakomitej dyspozycji co potwierdził w spotkaniu z Atlantą Bergamo zdobywając bramkę i notując asystę, a jego Philadelphia Union wygrała 3:1.

Przed spotkaniem oba zespoły miały na koncie 48 punktów, a spotkanie zapowiadane było jako hit kolejki. Kibice pierwszą bramkę zobaczyli w ostatniej minucie pierwszej połowy gdy na listę strzelców wpisał się Josef Martinez wyprowadzając Atlante na prowadzenie. Gospodarze do wyrównania doprowadzili w 61. minucie za sprawą Brendena Aaronsona. Cztery minuty przed zakończeniem spotkania akcję zespołu wykończył Kacper Przybyłko wyprowadzając Philadelphie na prowadzenie. Dwie minuty później 26-letni napastnik, który niedawno przedłużył kontrakt z klubem asystował przy bramce Sergio Santosa. Dla Przybyłki było to już trzynaste ligowe trafienie. Dzięki zwycięstwu jego zespół awansował na fotel lidera jednak ma dwa rozegrane spotkania od wicelidera, który traci do zespołu Polaka zaledwie jeden punkt.

Philadelphia Union – Atlanta Unied 3:1 (0:1)